Hakkımızda

2011 yılında kurulan ve sektörün en deneyimli firmalarından biri olan NESMA YAPI MAKİNA İNŞAAT A.Ş. kurulduğu günden bu yana pek çok alt yapı projesine imza atmıştır.

Yapımını gerçekleştirdiği hastaneler, altyapı işleri, istinat yapıları, otoyollar, tüneller, viyadükler, restorasyon işleri ile Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Firmamız, çağın gereksinimlerini karşılamak ve geleceğe sağlam, kaliteli, yüksek nitelikli yapılar bırakmak hedefiyle, teknolojik donanıma, ekipmana ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktadır. Kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışan güvenliğinin yüksek düzeyde korunmasına büyük özen göstermektedir.

Üstlendiği projeleri zamanında ve söz verilen niteliklerde teslim etmeyi en önemli çalışma prensibi olarak benimseyen NESMA YAPI MAKİNA İNŞAAT A.Ş. uluslararası geçerliliği bulunan kalite belgelerinin sahibidir. İnsanlığa karşı duyduğu sorumluluğun bir sonucu olarak da ekolojik dengelerin bozulmadan devam etmesinin önemine inanmaktadır, bu nedenle çevre ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan yöntem ve malzemelerle çalışmayı tercih etmektedir. Sahip olduğumuz tüm özelliklerle, hem ülkemizde hem dünyada inşaat sektörünün öncülerinden olma hedefimize doğru her geçen gün ilerlemekteyiz.